Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie

           

        "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni  i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.."-
mówi do nas Jezus w Ewangelii Mateuszowej (Mt. 11,28). Czym utrudzony jestem ja, moja rodzina, bliscy mi ludzie? Czym obciążeni moi współpracownicy, osoby ze środowiska, w którym żyje na co dzień?
Pewnie większość z nas, odpowiadając na to pytanie, zgodnym chórem stwierdzi,że utrudzeni
i obciążeni jesteśmy sprawami życia codziennego, ale nade wszystko naszymi chorobami. Chorobami, które dotykają nie tylko ludzi w podeszłym wieku, ale coraz częściej ludzi młodych, mających całe życie przed sobą. Naszych najbliższych lub nas samych. Naturalną koleją rzeczy jest to, że człowiek chory zwraca się o pomoc do lekarza, który otacza pacjenta medyczna opieka. Często zdarza się jednak, że terapia jest nieskuteczna. Chory kierowany jest do kolejnych specjalistów, którzy mimo wszelkich starań nie potrafią mu pomóc. Bywa i tak, że zaczyna szukać pomocy na własną rękę, udając się do rożnego rodzaju uzdrowicieli lub bioenergoterapeutów. Stan zdrowia jednak nie ulega poprawie, pogrążając człowieka w coraz większym cierpieniu.
        ...A Pan z ogromną miłością i wyczekiwaniem mówi: "Przyjdźcie do Mnie wszyscy,którzy utrudzeni i obciążeni jesteście,a Ja was pokrzepię." Jezus Chrystus, Największy i Najlepszy Lekarz jest zawsze z nami. Żywy i Prawdziwy pragnie nas uwalniać z brzemienia chorób,nie mniej niż z naszych grzechów. Chce nas uzdrawiać z chorób fizycznych i duchowych, pragnie leczyć nasze zranione serca.
Przychodzi z łaską przebaczenia, pragnie uwalniać nas z nałogów, wszelakich zniewoleń. Jezus kocha nas całych,takimi jakimi jesteśmy. Nie jesteśmy Mu obojętni, i nic w nas nie jest dla Niego za mało ważne.
Możemy Mu powierzyć wszysko - nasze ciało, umysł, serce. Pan czeka , abyśmy uczynili pierwszy krok - uchylili drzwi naszego serca na Jego milość i prowadzenie.

Potrzebujesz pokrzepienia, pocieszenia, uzdrowienia, szukasz Żywego Boga? Przyjdź na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie.Jezus czeka na Ciebie z miłością,darem uzdrowienia,pragnie spotkać się z Tobą!
                                         PRZYJMIJ JEGO  ZAPROSZENIE  !!!


      Msze Św. z modlitwą o uzdrowienie odbywają się w naszym kościele
      w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz.  7:30 wieczore

Podczas Mszy Św. i modlitwy o uzdrowienie posługuje zespół "Vox Domini"

 

 

 

 

 

 

Odsłon: 6195